piątek, 14 kwietnia 2017

                              
KONKURS
 
   Wraz z Canpol Babies zapraszam na konkurs. Do wygrania dwa świetne zestawy widoczne na plakacie. 
 


 
 ZADANIE
 
 
Napisz lub pokaż na rysunku, zdjeciu jak przyjemne i łatwe było by
oczyszczanie noska z aspiratorem Canpol Babaies
oraz ulubiona zabawka w kąpieli twojej pociechy.
 
 
Możecie robić zdjęcia, rysować, pisać wierszyki lub po prostu napisać. Jeśli chcecie możecie wybrać sobie albo przyjemne oczyszczanie noska albo zabawka w kąpieli, ale możecie też wykonać całe zadanie. WAŻNE praca nie mogła brać udziału w innym konkursie. Mam nadzieje że zadanie nie przystworzy wam problemu i wezmiecie chętnie udział.
 
Konkurs ten jest dla wszystkich jeśli nie masz facebooka możesz zadanie wykonać tutaj w komentarzu pod wpisem. Jeśli facebooka posiadasz może wykonać pod plakatem na mojej stronie tu Jak wam kochani wygodniej.
 
Miło będzie jeśli
Udostępnicie post konkursowy oraz zaprosicie znajomych . Jęsli macie ochote możecie zaobserwować mojego bloga.
 
Lecz nie są to warunki konieczne.
 
Wygrywają dwie osoby. A w skład zestawu wchodzi aspirator oraz okrycie kąpielowe.
 
Konkurs trwa od 14.04-5.05.2017r
 
Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni
 
Przystępując do konkursu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA. na potrzeby Programu:„Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”
 
 
 
 


4 komentarze:

 1. Polubiłam jako Mum in patchwork. Ulubiona zabawka w kapieli mojego dziecka to rybka z pokemonów z zestawu dla dzieci z McDonalda. Ma wiele przeznaczonych do tego zabawek, ale woli właśnie tą. Myje ją, pływa nią, a najzabawniejsze, że nie potrafi wymówić "rybka", więc woła -mamo, pipka!pipka! . Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Biorę udział na Fanpage jako Angela Tręblińska ;) Polubiłam bloga, facebooka itp. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ulubiona zabawka córki to jakieś 100szt pileczek kolorowych plastikowych gdzie później kulaja się wszystkie po całej łazience bo ma radoche wyrzucajac każda po kolei na podłogę i chlapiac woda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ulubiona zabawka córki to jakieś 100szt pileczek kolorowych plastikowych gdzie później kulaja się wszystkie po całej łazience bo ma radoche wyrzucajac każda po kolei na podłogę i chlapiac woda.

  OdpowiedzUsuń