KONKURS
plus wyniki
 
   Wraz z Canpol Babies zapraszam na konkurs. Do wygrania dwa świetne zestawy widoczne na plakacie. 
 


 
 ZADANIE
 
 
Napisz lub pokaż na rysunku, zdjeciu jak przyjemne i łatwe było by
oczyszczanie noska z aspiratorem Canpol Babaies
oraz ulubiona zabawka w kąpieli twojej pociechy.
 
 
Możecie robić zdjęcia, rysować, pisać wierszyki lub po prostu napisać. Jeśli chcecie możecie wybrać sobie albo przyjemne oczyszczanie noska albo zabawka w kąpieli, ale możecie też wykonać całe zadanie. WAŻNE praca nie mogła brać udziału w innym konkursie. Mam nadzieje że zadanie nie przystworzy wam problemu i wezmiecie chętnie udział.
 
Konkurs ten jest dla wszystkich jeśli nie masz facebooka możesz zadanie wykonać tutaj w komentarzu pod wpisem. Jeśli facebooka posiadasz może wykonać pod plakatem na mojej stronie tu Jak wam kochani wygodniej.
 
Miło będzie jeśli
Udostępnicie post konkursowy oraz zaprosicie znajomych . Jęsli macie ochote możecie zaobserwować mojego bloga.
 
Lecz nie są to warunki konieczne.
 
Wygrywają dwie osoby. A w skład zestawu wchodzi aspirator oraz okrycie kąpielowe.
 
Konkurs trwa od 14.04-5.05.2017r
 
Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni
 
Przystępując do konkursu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA. na potrzeby Programu:„Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”
 
 WYNIKI
 DZIĘKUJE BARDZO WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ
Wszystkie wypowiedzi były orginalne każda na swój sposób. Ciężko było wybrać dlatego wyręczyłam się mężem. Jednak on wskazał 3 osoby a ja z tej trójki dwójkę. Lecz myślałam nad tym dwa dni.


O TO ZWYCIĘSKIE ZGŁOSZENIA
Dorota Diana
  Mój mały Syneczek gdy zatkany ma noseczek to pomocy potrzebuje i jak mama poratuje? Weźmie statek odrzutowy co na dziobie ma dziureczkę zbiornik na paliwo tuż za dziobem skrywa, dalej rurka która sprawia że nasz statek super lata kończy go zaś takie śmigło co to w buzię wkłada Tata albo mama bo to taki jest specjalny odrzutowiec bo dla wszystkich pozostałych aspirator on się zowie..bo by się Maluch tej czynności nie sprzeciwiał i nie złościł my zabawę z niej robimy co i raz coś wymyślimy teraz Tinek jest pilotem połączonym z samolotem musi nosek ładnie dać i zbiorniczek napełniać aby mógł odlecieć daleko i walczyć z bakteriami i innymi infekcjami
 
Patrycja Jaworowska
 
 Czyszczenie noska z aspiratorem przyjemniejsze by było
Bez krzyku i płaczu by się obyło


Dzieci czyste noski by miały
Swobodnie i bez przeszkód by sobie oddychały

A mama by szczęśliwa była
Że swym maluszkom nosek ładnie oczysciła

Smarkanie przeszłoby do historii
Aspiratorek nam o zatkanym nosku zapomnieć pozwoli .

Najlepsza zabawa podczas kąpieli
To moment gdy w wannie się mocno zapieni

I nurkowanie Synkowi radość sprawia
Bo pod wodą najlepsza zabawa

Wodą chlapie i przelewa
Dzieciom więcej do szczęścia nie trzeba 😉
 
 
Gratuluje serdecznie. Panie proszę o kontakt z adresami na Facebook DIY Anita lub maila anita_antecka@o2.pl


Komentarze

 1. Polubiłam jako Mum in patchwork. Ulubiona zabawka w kapieli mojego dziecka to rybka z pokemonów z zestawu dla dzieci z McDonalda. Ma wiele przeznaczonych do tego zabawek, ale woli właśnie tą. Myje ją, pływa nią, a najzabawniejsze, że nie potrafi wymówić "rybka", więc woła -mamo, pipka!pipka! . Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Biorę udział na Fanpage jako Angela Tręblińska ;) Polubiłam bloga, facebooka itp. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ulubiona zabawka córki to jakieś 100szt pileczek kolorowych plastikowych gdzie później kulaja się wszystkie po całej łazience bo ma radoche wyrzucajac każda po kolei na podłogę i chlapiac woda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ulubiona zabawka córki to jakieś 100szt pileczek kolorowych plastikowych gdzie później kulaja się wszystkie po całej łazience bo ma radoche wyrzucajac każda po kolei na podłogę i chlapiac woda.

  OdpowiedzUsuń
 5. No coz gratuluję... Szkoda ze sie nie udalo

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga